Jesteś tutaj:   Strona główna  >  O centrum  >  Bez kategorii  >  Zapraszamy najmłodszych na WAKACYJNĄ PRZYGODĘ W KORTOSFERZE!

Zapraszamy najmłodszych na WAKACYJNĄ PRZYGODĘ W KORTOSFERZE!

07.05.2024

Chcesz, aby Twoje dziecko spędziło wakacje w kreatywny sposób, rozwijało swoje pasje naukowe i zdobyło nowe umiejętności? Jeśli tak, zapraszamy na Wakacyjną przygodę w Kortosferze, gdzie zabawa łączy się z nauką! Przygotowaliśmy program pełen eksperymentów, warsztatów i animacji, które z pewnością zaciekawią każdego młodego poszukiwacza przygód.

Dla kogo:

Nasze zorganizowane zajęcia wakacyjne skierowane są do dzieci w wieku 7-11 lat, które są ciekawe świata i chcą poszerzać swoją wiedzę. Nie jest wymagana żadna specjalistyczna wiedza – liczy się chęć zabawy i odkrywania!

Co zapewniamy:

• Autorski program edukacyjny łączący naukę z zabawą:

– Zajęcia laboratoryjne:

Jak wygląda praca chemika? Co kryje się w probówkach, zlewkach i kolbach? Jakie tajemnice skrywa kropla wody? – na te i wiele innych pytań poszukamy odpowiedzi na zajęciach w Labosferze!

Przygotowaliśmy wyjątkową wakacyjną ofertę laboratoryjną, w której skład wchodzą 3 z 4 bloków tematycznych: Molekularne sekrety życia, Czy wiesz co jesz – od nasiona do probówki, Życie w kropli wody oraz Na tropie wielkich umysłów*.

Dbamy o bezpieczeństwo dzieci i dostosowujemy zajęcia do ich wieku i możliwości.

*Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie z przyczyn losowych lub organizacyjnych.

Laboratorium wiedzy (animacje tematyczne):

Stawiamy nacisk na wszechstronny rozwój naszych podopiecznych. Każdego dnia czekają na nich animacje tematyczne – gry i zabawy z obszaru nauki, kultury, sztuki oraz funkcjonowania w społeczeństwie.

Podczas Laboratorium wiedzy dzieci rozwiną swoją wyobraźnię, kreatywność oraz zdolności komunikacyjne.

– Kreatywne gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu:

Bo ruch to zdrowie!

– Zwiedzanie wystawy z edukatorem:

Nasi Edukatorzy wprowadzą najmłodszych w tajniki wystawy Kortosfery.

• Opiekę wykwalifikowanej kadry – edukatorów oraz animatorów. Zajęcia laboratoryjne poprowadzą nasi laboranci.
  • Wyżywienie (śniadanie, 2-daniowy obiad, nieograniczony dostęp do wody) *.
  • Ubezpieczenie OC i NNW uczestników.
  • Wypoczynek pod nadzorem Kuratorium Oświaty.

*Uwzględniamy ograniczenia żywieniowe

Terminy i ceny:

1-5.07.2024

8-12.07.2024

15-19.07.2024

22-26.07.2024

Zajęcia odbywają się na terenie naszego Centrum oraz kampusu uniwersyteckiego od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:30. Cena 5-dniowego turnusu wynosi 800,00 zł* i obejmuje uczestnictwo w zajęciach, wyżywienie, opiekę wychowawców oraz ubezpieczenie uczestnika.

*Udział w wypoczynku zorganizowanym przez CPNiI Kortosfera jest sprzedawany w formie 5-dniowego karnetu i jest objęty stawką Vat w wysokości 8%.

Karnety dostępne tutaj:  Lato w Kortosferze

Regulamin zgłoszeniowy znajduje w zakładce REGULAMINY.

Nie zwlekaj – liczba miejsc ograniczona!

Gwarantujemy Twojemu Dziecku świetną zabawę i niezapomniane wrażenia!